Caddy Tig 2200i AC/DC, TA34 AC/DC Set - AKCE

Caddy Tig 2200i AC/DC, TA34 AC/DC Set - AKCE

Cena na dotaz

0460150884

Kompaktní a přenosný invertorový svařovací zdroj Caddy™ Tig 2200iw AC/DC je určený pro svařování metodami TIG a MMA v režimu AC i DC. Zdroj je vybaven funkcí zapalování oblouku HF nebo LiftArc™. Je určen pro svařování všech typů materiálů do tloušťky 5 mm s vysokou kvalitou.


Jedním z nejdůležitějších úkolů svářečky TIG je zajistit stabilitu oblouku. Zdroj Caddy™ Tig 2200i AC/DC je vybaven funkcí QWave™, která optimalizuje AC průběh proudu pro zajištění stabilního oblouku a zároveň omezuje hluk procesu na minimum, aniž by to mělo vliv na kvalitu svaru. Zdroj je dále vybaven funkcí TrueArc™, která neustále koriguje svařovací parametry tak, aby výstup odpovídal nastaveným hodnotám, zejména při svařování legovaných ocelí, hliníku a slitin hliníku.

Ovládací panel TA34 umožňuje svařovat pulzní metodou TIG pro lepší kontrolu vneseného tepla. Je vybaven také funkcí Micro Pulse s nastavením délky pulsu již od 0,001 s. Panel TA34 je vybaven dvěma paměťovými pozicemi pro uložení všech nastavení, které lze přepínat i během svařování. Dále lze nastavit svahování nahoru a dolů, předfuk a dofuk plynu.

Ovládací panel TA34 je vybaven nejnovějším regulátorem, ArcPlus™ II zajišťujícím intenzivnější, ale přesto plynulý a stabilní oblouk, který lze snadno regulovat. Regulátor ArcPlus™ II vytváří menší kapičky svarového kovu, oblouk hoří plynuleji a není nutno prodlev na hranách při rozkyvu u nanášení širokého návaru. Regulátor ArcPlus™ II nabízí lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menšími nároky na opracování po svařování.

Zdroj umožňuje bezproblémové svařování elektrodami do průměru 4,0 mm.

Soubory ke stažení:

Tisknout